KONST / Litografier / Färglitografi 14156026
nr 1415 6026
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 67/100, daterad 78, ica kasse. Bildmått: 37x27cm, yttermått inklusive ram: 53x42cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 20:38:15
200 kr
250 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)